Framesi Morphosis Restructure Conditioner 1000ml – Restrukturační kondicionér

966 

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 1000ml – Restrukturační kondicionér od společnosti s předním postavením na trhu Framesi , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Framesi Morphosis Restructure Conditioner 1000ml – Restrukturační kondicionér výhodně za cenu 966 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681221 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 1000ml – Restrukturační kondicionér od našeho výrobce Framesi lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Obnovující kondicionér slouží jako následná péče po umytí vlasů šamponem z řady Restructure. Zajistí vlasovému vláknu hloubkovou regeneraci, a to ve všech jeho částech od kořínku až ke konečku. Nese sladko-dřevitou vůni se stopami růže a ovoce. Pro maximální účinek je vhodné podstoupit salónovou péči Restructure 1-2-3 s okamžitým efektem a následné použití přípravků z řady Restructure v domácím prostředí. Aktivní složky: Výtažek z rýže – zajišťuje výživu vlasům. Veganský kolagen – povzbuzuje aktivitu buněk a chrání je před stárnutím. Peptidy a aminokyseliny – přestavují a doplňují keratin. MORPHOSIS RESTRUCTURE Slabé, křehké a poškozené vlasy snadno získají ztracenou sílu a vitalitu s obnovujícími přípravky z řady Restucture. Ty cílí přímo na postižená místa ve struktuře vlasu, účinně je vyplňují a zacelují a výsledkem jsou pak maximálně zdravé a lesklé vlasy. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681221
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Restructure.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Restructure Conditioner 1000ml - Restrukturační kondicionér
Framesi Morphosis Restructure Conditioner 1000ml – Restrukturační kondicionér
966