Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas

793 

Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas od tohoto předního výrobce Framesi je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas právě nyní za 793 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681177 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas od našeho předního výrobce Framesi je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Šampon z řady Reinforcing, nesoucí svěží tóny citrusů, růží a louky, zajistí během mytí jemnou péči vlasům i vlasové pokožce. Mimo další účinné látky je obohacen o podíl kyseliny azelaové a arginin. Během mytí je vhodné vlasovou pokožku intenzivně masírovat. Pro maximální efekt doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Reinforcing. Aktivní složky: Kmenové buňky z vína Hydrolyzát rukoly a vlašského ořechu Patentovaný komplex Tri-C-Peptidy™ MORPHOSIS REINFORCING Řada přípravků, která napomáhá odstranit neduhy spojené s oslabením, zvýšenou mastnotou a nadměrným padáním vlasů. Zajistí potřebné povzbuzení vlasových kořínků, důkladně je vyživí a posílí, což se projeví výrazně nižším vypadáváním a následným rychlejším růstem vlasů a zkvalitněním vlasového vlákna. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681177
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Reinforcing.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml - Posilující šampon na mastný vlas
Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas
793