Framesi Morphosis Reinforcing Activator 12x7ml – Aktivátor na podpodu růstu na mastný vlas

1097 

Framesi Morphosis Reinforcing Activator 12x7ml – Aktivátor na podpodu růstu na mastný vlas od skvělé značky Framesi . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Framesi Morphosis Reinforcing Activator 12x7ml – Aktivátor na podpodu růstu na mastný vlas – nyní pořídíte za 1097 Kč.

Popis

Framesi Morphosis Reinforcing Activator 12x7ml – Aktivátor na podpodu růstu na mastný vlas od kvalitní společnosti Framesi je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Aktivátor v ampulkách nabízí skutečně intenzivní řešení potíží s řídnutím vlasů. Účinně snižuje jejich vypadávání, okysličuje a prohřívá pokožku hlavy, a tím ji perfektně vybudí k růstu nových vlasů. Slabé a křehké vlasy dokonale posiluje. Mimo jiné účinné látky je aktivátor obohacen o kyselinu azelaovou, zinek, arginin a vitamíny E a H. Pro maximální efekt doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Reinforcing. Aktivní složky: Kmenové buňky z vína Hydrolyzát rukoly a vlašského ořechu Patentovaný komplex Tri-C-Peptidy™ Použití: Polovinu lahvičky, tedy 3,5 ml, naneste na ručníkem vysušenou pokožku hlavy, následně vmasírujte a již neoplachujte. Používejte 3x-7x týdně. MORPHOSIS REINFORCING Řada přípravků, která napomáhá odstranit neduhy spojené s oslabením, zvýšenou mastnotou a nadměrným padáním vlasů. Zajistí potřebné povzbuzení vlasových kořínků, důkladně je vyživí a posílí, což se projeví výrazně nižším vypadáváním a následným rychlejším růstem vlasů a zkvalitněním vlasového vlákna. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 6439
  • Další vlastnosti: Objem 12 x 7 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Reinforcing.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Reinforcing Activator 12x7ml - Aktivátor na podpodu růstu na mastný vlas
Framesi Morphosis Reinforcing Activator 12x7ml – Aktivátor na podpodu růstu na mastný vlas
1097