Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250ml – Kondicionér na prodloužené vlasy

415 

Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250ml – Kondicionér na prodloužené vlasy od společnosti s výborným jménem Framesi , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250ml – Kondicionér na prodloužené vlasy v současnosti pořídíte za cenu 415 Kč.

Katalogové číslo: 8059606682730 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250ml – Kondicionér na prodloužené vlasy značky Framesi . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Kondicionér je nezbytným krokem v péči o vlasy po jejich umytí. Tento přípravek z řady Love Extension se maximálně stará o výživu prodloužených vlasů. Zajišťuje jim potřebnou hydrataci, vyplňuje jejich strukturu a propůjčuje jim sametovou hebkost, lesk a pevnost. Pomáhá uvolňovat nežádoucí zacuchání vlasů. Navíc zanechává příjemnou vůni nesoucí tóny citrusů, květin a dřeva. Vlasy nijak nezatěžuje. Neobsahuje parabeny, SLES, SLS, lepek ani barviva. Aktivní složky: Hydralyzované organické sójové proteiny – s dokonalými hydratačními, vyživujícími schopnostmi. Zajistí vlasům perfektní pružnost, pevnost, lesk a snadnou ovladatelnost. Bambucké máslo, arginin LOVE EXTENSION Prodloužené vlasy dokáží udělat velikou parádu, ale aby vydržely co nejdéle krásné, je nezbytné se o ně kvalitně starat. K tomuto účelu slouží řada produktů Love Extension, která je vyvinutá pro poskytnutí šetrné, ale vysoce intenzivní péče právě prodlouženým vlasům. Přípravky dokáží chránit intenzitu barvy a lesk, povzbuzují hedvábnou jemnost, přirozený objem a napomáhají snadnému rozčesání.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606682730
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Prodloužený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Love Extension.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250ml - Kondicionér na prodloužené vlasy
Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250ml – Kondicionér na prodloužené vlasy
415