Framesi Morphosis Color Protect Shampoo 250ml – Šampon na barvené vlasy

379 

Framesi Morphosis Color Protect Shampoo 250ml – Šampon na barvené vlasy zboží dodává Framesi lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Framesi Morphosis Color Protect Shampoo 250ml – Šampon na barvené vlasy právě nyní za 379 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681238 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Color Protect Shampoo 250ml – Šampon na barvené vlasy od přední značky Framesi je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Šampon na barvené vlasy zajistí během mytí nejen důkladné čištění, ale zároveň funguje jako ochrana před nežádoucím blednutí. Nabízí také notnou dávku hydratace a výživy. Ve vlasech zanechává příjemnou vůni po ovoci a lučních a cedrových tónech. Pro maximální efekt doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Color Protect. Aktivní složky: Výtažek z malin – podporuje přirozený objem vlasů. Olivy – poskytují antioxidační účinek. MORPHOSIS COLOR PROTECT Působením nejrůznějších vlivů, jako jsou voda, slunce či teplo, ztrácí barvený vlas na intenzitě a lesku a stává se porézním a matným. Abychom tomu zabránili je důležité použití speciálních přípravků, které barvené vlasy ochrání. A přesně k tomuto slouží řada Color Protect. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681238
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Color Protect.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Color Protect Shampoo 250ml - Šampon na barvené vlasy
Framesi Morphosis Color Protect Shampoo 250ml – Šampon na barvené vlasy
379