Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1000ml – Kondicionér na barvené vlasy

966 

Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1000ml – Kondicionér na barvené vlasy od naší známé značky Framesi lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1000ml – Kondicionér na barvené vlasy aktuálně v akci od 966 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681191 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1000ml – Kondicionér na barvené vlasy od známého dodavatele Framesi je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Ochranný a zároveň vysoce hydratační kondicionér pro jemné či normální barvené vlasy podpoří a zachová nejen stálost a intenzitu barvy, ale propůjčí vlasům také perfektní lesk a zajistí jim snadnou ovladatelnost. Mimo jiné účinné látky je obohacen o bambucké máslo a vitamín E. Zanechává příjemnou vůni po ovoci a lučních a cedrových tónech. Pro maximální efekt doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Color Protect. Aktivní složky: Výtažek z malin – podporuje přirozený objem vlasů. Olivy – poskytují antioxidační účinek. MORPHOSIS COLOR PROTECT Působením nejrůznějších vlivů, jako jsou voda, slunce či teplo, ztrácí barvený vlas na intenzitě a lesku a stává se porézním a matným. Abychom tomu zabránili je důležité použití speciálních přípravků, které barvené vlasy ochrání. A přesně k tomuto slouží řada Color Protect. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681191
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Color Protect.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1000ml - Kondicionér na barvené vlasy
Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1000ml – Kondicionér na barvené vlasy
966