Framesi Framcolor Extra Charge

485 

Framesi Framcolor Extra Charge od skvělého a známého výrobce Framesi . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Framesi Framcolor Extra Charge v akci za cenu 485 Kč.

Katalogové číslo: 5304 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi Framcolor Extra Charge od této přední společnosti Framesi je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Barevný přeliv Framcolor Extra Charge nabízí rychlé oživení stávající barvy nebo krátkodobou změnu barevného odstínu. Po aplikaci přeliv vydrží až 10 umytí. Díky svému šetrnému složení s obsahem kondicionérů zanechává vlasy nejen zářivě lesklé, ale také hydratované a dokonale jemné a hebké. Bez obsahu amoniaku, aminů a alkoholu, používá se bez oxidantu. Řada obsahuje 6 barevnch odstínů, které je možné mezi sebou míchat. Použití: Pro maskování odrostů aplikujte na suché vlasy ke kořínkům, po 20 min smíchejte s vodou po délkách. Pro osvěžení barvy, dodání lesku mdlým vlasům, osvěžení barvy po vyhlazení vlasů nebo trvalé či vyzkoušení nového odstínu aplikujte na vlhké vlasy po celé jejich délce a nechejte působit 5 – 20 minut. Pro zintenzivnění přírodní barvy aplikujte na vlhké vlasy po celé jejich délce a nechejte působit 5 – 10 minut. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 5304
  • Další vlastnosti: Objem 125 ml.  . . . . . . . . .
Framesi Framcolor Extra Charge
Framesi Framcolor Extra Charge
485