Framesi FM Twisted & Braid Me Cream 225 150ml – Krém na zaplétání vlasů

320 

Framesi FM Twisted & Braid Me Cream 225 150ml – Krém na zaplétání vlasů od našeho výrobce Framesi je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Framesi FM Twisted & Braid Me Cream 225 150ml – Krém na zaplétání vlasů aktuálně zrovna za 320 Kč.

Katalogové číslo: 8032505872822 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Twisted & Braid Me Cream 225 150ml – Krém na zaplétání vlasů od výrobce s dobrým jménem Framesi , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Stylingový produkt z řady FOR ME vhodný při tvorbě kreativních účesů s copánky. Jednotlivé prameny budou výrazně definované, účes získá přirozený lesk a zdravý, hladký vzhled. Zabraňuje nechtěnému krepatění vlasů a usnadní práci při zaplétání. Aktivní složky: výtažek z řasy Wakame filmogenní látky chránící proti znečištěnému ovzduší Použití: Aplikujte přiměřené množství do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů a začněte jej zaplétat. Pokud zaplétáte silnější prameny, aplikujte produkt průběžně také na prsty. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872822
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Rovné vlasy.  . . . . . . . . .
Framesi FM Twisted & Braid Me Cream 225 150ml - Krém na zaplétání vlasů
Framesi FM Twisted & Braid Me Cream 225 150ml – Krém na zaplétání vlasů
320