Framesi FM Smooth Me Serum 218 150ml – Vyhlazující a posilující sérum

374 

Framesi FM Smooth Me Serum 218 150ml – Vyhlazující a posilující sérum od výrobce s dobrým jménem Framesi je k dispizici za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Framesi FM Smooth Me Serum 218 150ml – Vyhlazující a posilující sérum za bezkonkureční cenu 374 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879579 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Smooth Me Serum 218 150ml – Vyhlazující a posilující sérum od této spolehlivé značky Framesi lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online.

S vyhlazujícím a posilujícím sérem SMOOTH ME SERUM docílíte rovných, měkkých a objemných vlasů. Navíc jim dodává hydrataci, lesk, lehkou fixaci a posiluje vlasové vlákno. lehká a přirozená fixace hydratace rozzáření hedvábné vlasy se zesíleným vláknem rovné, měkké a poslušné vlasy ovladatelnost a objem Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame a Nori bohaté na bílkoviny a aminokyseliny hydratující výtažek ze stromu Tara filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší, termickému a mechanickému stresu Použití: Naneste na ručníkem vysušené vlasy, dosušte a vytvarujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879579
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Rovné vlasy.  . . . . . . . . .
Framesi FM Smooth Me Serum 218 150ml - Vyhlazující a posilující sérum
Framesi FM Smooth Me Serum 218 150ml – Vyhlazující a posilující sérum
374