Framesi FM Shine Me Split Ends Essence 117 50ml – Keratinové sérum na konečky vlasů

416 

Framesi FM Shine Me Split Ends Essence 117 50ml – Keratinové sérum na konečky vlasů od výrobce s dlouholetou historií Framesi je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Framesi FM Shine Me Split Ends Essence 117 50ml – Keratinové sérum na konečky vlasů aktuálně výhodně za 416 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879555 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Shine Me Split Ends Essence 117 50ml – Keratinové sérum na konečky vlasů od společnosti s předním postavením na trhu Framesi lze pořídit u nás za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Keratinové sérum SHINE ME SPLIT ENDS ESSENCE je multifunkční zdokonalující vlasové sérum pro scelení konečků vlasů a následné zabránění dalšímu třepení vlasů. Sérum obsahuje vysoké procento vyživujícího keratinu a organický olej z baobabu, který blahodárně působí na poškozené a namáhané vlasy. Ihned po použití budou vlasy viditelně lesklejší, pružnější a na dotek jemnější. Sérum Shine Me Split Ends Essence napomáhá i celkové revitalizaci vlasových vláken. Z dlouhodobého hlediska vlasy posiluje a ozdravuje. multifunkční zdokonalující sérum proti roztřepeným konečkům zářivost více ucelené vlasy výživa a vitalita ovladatelnost stylingu Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame vitalizační rostlinné mikromolekuly keratinu organický olej z baobabu Použití: Naneste na ručníkem vysušené či suché vlasy, vytvarujte a přežehlete (uzavření konečků a vyhlazení délek). ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879555
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Finish.  . . . . . . . . .
Framesi FM Shine Me Split Ends Essence 117 50ml - Keratinové sérum na konečky vlasů
Framesi FM Shine Me Split Ends Essence 117 50ml – Keratinové sérum na konečky vlasů
416