Framesi FM Shine Me Brightly Curl Spray 326 200ml – Sprej pro kudrnaté vlasy

403 

Framesi FM Shine Me Brightly Curl Spray 326 200ml – Sprej pro kudrnaté vlasy od této skvělé značky Framesi je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Framesi FM Shine Me Brightly Curl Spray 326 200ml – Sprej pro kudrnaté vlasy stojí ted u nás 403 Kč.

Katalogové číslo: 6094 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Shine Me Brightly Curl Spray 326 200ml – Sprej pro kudrnaté vlasy od značky Framesi . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Stylingový přípravek ve spreji kudrnaté vlasy maximálně podtrhne a podpoří jejich skvělý tvar, objem a lesk. Zanechává účes odolný a stálý i ve vlhkém počasí, zajistí jim anti-frizz účinek. Obsahuje glycerin dodávající vlasu potřebnou hydrataci, filmogenní látky s regenerační schopností a v neposlední řadě extrakt z řasy Wakame, který o vlasy taktéž pečuje a chrání je před nežádoucím poškozením důsledkem tepelné úpravy či smogu z okolí. Použití: Aplikujte do ručníkem vysušených, vlhkých vlasů a nechejte je volně uschnout či vyfénujte, již nerozčesávejte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 6094
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Styling Pro definici vln. Řada Framesi FOR-ME.  . . . . . . . . .
Framesi FM Shine Me Brightly Curl Spray 326 200ml - Sprej pro kudrnaté vlasy
Framesi FM Shine Me Brightly Curl Spray 326 200ml – Sprej pro kudrnaté vlasy
403