Framesi FM Refresh Me Dry Shampoo 103 150ml – Suchý osvěžující šampon

400 

Framesi FM Refresh Me Dry Shampoo 103 150ml – Suchý osvěžující šampon od známé značky Framesi , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Framesi FM Refresh Me Dry Shampoo 103 150ml – Suchý osvěžující šampon zrovna nyní za cenu 400 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879357 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Refresh Me Dry Shampoo 103 150ml – Suchý osvěžující šampon od výrobce s mnohaletou tradicí Framesi je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Suchý osvěžující šampon REFRESH ME DRY SHAMPOO s okamžitým účinkem obnoví objem a absorbuje nadbytečnou mastnotu ve vlasech. Tento produkt zajistí osvěžení vašich vlasů mezi jednotlivými mytími a to bez šamponování či fénování, navíc zanechá vlasy přirozeně lesklé a zdravé. Vhodný pro jemné vlasy bez objemu. objem absorbuje přebytek mazu podpora stylu okamžitý pocit svěžesti extra objem lehčí vlasy Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame škrobové látky pro absorpci mazu arganový a sezamový olej, bohatý na antioxidanty a vitaminy, pro hydrataci bez zatížení vlasů Použití: Rovnoměrně nastříkejte, po chvilce dobře vykartáčujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879357
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Modelace.  . . . . . . . . .
Framesi FM Refresh Me Dry Shampoo 103 150ml - Suchý osvěžující šampon
Framesi FM Refresh Me Dry Shampoo 103 150ml – Suchý osvěžující šampon
400