Framesi FM Matt Me Strongly Paste 515 80ml – Matující pasta

365 

Framesi FM Matt Me Strongly Paste 515 80ml – Matující pasta od známého předního výrobce Framesi je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Framesi FM Matt Me Strongly Paste 515 80ml – Matující pasta – nyní nakoupíte za 365 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879500 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Matt Me Strongly Paste 515 80ml – Matující pasta značky Framesi je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Matující pasta na vlasy MATT ME STRONGLY s dlouhotrvající a extra silnou fixací dodává vlasům matnou texturu. Pasta je ideální pro krátké a středně dlouhé vlasy. Dodává vlasům přirozený vzhled a nezatěžuje vlasy. maximální kontrola dlouhotrvající fixace matující efekt strukturace modelace zón poslušnost vlasů Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame matující vosk vlhkuodolný ochranný vosk Použití: Ohřejte v prstech, naneste do suchých vlasů a vytvarujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879500
  • Další vlastnosti: Objem 80 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Modelace.  . . . . . . . . .
Framesi FM Matt Me Strongly Paste 515 80ml - Matující pasta
Framesi FM Matt Me Strongly Paste 515 80ml – Matující pasta
365