Framesi FM Matt Me Clay 413 80ml – Modelační hlína

365 

Framesi FM Matt Me Clay 413 80ml – Modelační hlína od skvělého a známého výrobce Framesi jde u nás právě teď pořídit výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Framesi FM Matt Me Clay 413 80ml – Modelační hlína v současnosti pořídíte za cenu 365 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879487 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Matt Me Clay 413 80ml – Modelační hlína od dodavatele s dobrým jménem Framesi lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Modelační hlína MATT ME CLAY umožňuje definovat prameny vlasů s opakovanou modelací. Výsledkem je dlouhotrvající styling s matujícím efektem. definice pramenů možnost opakování stylingu struktura účesu maximální přizpůsobení účesu elegantní matující efekt pružnost vlasů Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame extra jemný matující kaolín UV filtr Použití: Ohřejte v prstech, naneste do suchých vlasů a vytvarujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879487
  • Další vlastnosti: Objem 80 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Modelace.  . . . . . . . . .
Framesi FM Matt Me Clay 413 80ml - Modelační hlína
Framesi FM Matt Me Clay 413 80ml – Modelační hlína
365