Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln

388 

Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln od kvalitního výrobce Framesi , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln právě teď za cenu 388 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879548 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln značky Framesi lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Termoochranný sprej pro podporu vln MAKE ME WAVY SPRAY je ideálním pomocníkem před kulmováním. Vlasy ochrání před horkem z přístrojů, krepatěním a podpoří i tvorbu vln. Výsledkem jsou dlouhotrvající a zářivé vlny, které si zachovají přirozený pohyb. zvýraznění struktury odolnost proti vlhkosti ochrana proti poškození horkem při kulmování dlouhotrvající vlny pohyb vlasů zářivost Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší termoochranné látky Použití: Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy, vysušte fénem a dotvarujte kulmou/žehličkou. Nebo nastříkejte do suchých vlasů a vytvarujte dle potřeby. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879548
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro definici vln. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Vlny a Objem.  . . . . . . . . .
Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml - Termoochranný sprej pro podporu vln
Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln
388