Framesi FM Hold Me Strongly Hairspray 504 300ml – Mechanický lak se silnou fixací

463 

Framesi FM Hold Me Strongly Hairspray 504 300ml – Mechanický lak se silnou fixací od skvělého výrobce Framesi je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si bezpečně a rychle online. Framesi FM Hold Me Strongly Hairspray 504 300ml – Mechanický lak se silnou fixací v současnosti pořídíte za cenu 463 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879371 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Hold Me Strongly Hairspray 504 300ml – Mechanický lak se silnou fixací od této spolehlivé značky Framesi je k dostání za výborné peníze. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Mechanický lak se silnou fixací HOLD ME STRONGLY HAIRSPRAY je ideální pro moderní styling, zachovává dokonalý tvar účesu, dodává vlasům lesk a objem po každé aplikaci. Formule “zabraňující vzniku vlhkosti” dlouhodobě zachovává tvar účesu a pečuje o vlasy s ohledem na jejich přirozený objem. Nezanechává na vlasech žádný povlak a velmi snadno se vyčesává pomocí kartáče. zářivost rychle zasychá styl dle potřeb zvýraznění struktury účesu vytvoření detailů Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší panthenol bez plynu Použití: Rovnoměrně nastříkejte po vytvarování účesu. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879371
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Finish.  . . . . . . . . .
Framesi FM Hold Me Strongly Hairspray 504 300ml - Mechanický lak se silnou fixací
Framesi FM Hold Me Strongly Hairspray 504 300ml – Mechanický lak se silnou fixací
463