Framesi FM Hold Me Extremly Hairspray 607 500ml – Extra silný lak s keratinem

315 

Framesi FM Hold Me Extremly Hairspray 607 500ml – Extra silný lak s keratinem od známé kvalitní značky Framesi – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Framesi FM Hold Me Extremly Hairspray 607 500ml – Extra silný lak s keratinem – nyní pořídíte za super cenu 315 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879388 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Hold Me Extremly Hairspray 607 500ml – Extra silný lak s keratinem od značky s dlouholetou historií Framesi . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Extra silný lak s keratinem HOLD ME EXTREMELY HAIRSPRAY zajistí ovladatelnost a maximální fixaci vlasů. Bleskově zasychá a je vhodný i pro dlouhé vlasy. Díky obsaženému panthenolu a hydrolyzovanému keratinu vlasy nevysušuje a naopak je hydratuje a vyživuje. extrémní fixace maximální podpora vlasu ovladatelnost kontrola dlouhých vlasů či výčesů prostor pro extrémní styly okamžitě zasychá Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame UV filtr hydrolyzovaný keratin panthenol Použití: Rovnoměrně nastříkejte po vytvarování účesu. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879388
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Finish.  . . . . . . . . .
Framesi FM Hold Me Extremly Hairspray 607 500ml - Extra silný lak s keratinem
Framesi FM Hold Me Extremly Hairspray 607 500ml – Extra silný lak s keratinem
315