Framesi FM Hold & Brush Me Hairspray 406 500ml – Remodelační lak se střední fixací

315 

Framesi FM Hold & Brush Me Hairspray 406 500ml – Remodelační lak se střední fixací od předního výrobce Framesi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Framesi FM Hold & Brush Me Hairspray 406 500ml – Remodelační lak se střední fixací právě nyní za 315 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879401 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Hold & Brush Me Hairspray 406 500ml – Remodelační lak se střední fixací od skvělého a známého výrobce Framesi je k dostání levně a pohodlně online. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Remodelační lak se střední fixací HOLD & BRUSH ME HAIRSPRAY umožňuje opakované tvarování účesu a kartáčování. Odolává vlhkosti, nezatěžuje vlasy a poskytuje ochranu před znečištěným ovzduším. možnost opakovaného tvarování odolnost proti vlhkosti libovolný tvar zachování lehkosti Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší panthenol Použití: Rovnoměrně nastříkejte po vytvarování účesu. V případě potřeby vykartáčujte, nastříkejte a vytvarujte znovu. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879401
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Finish.  . . . . . . . . .
Framesi FM Hold & Brush Me Hairspray 406 500ml - Remodelační lak se střední fixací
Framesi FM Hold & Brush Me Hairspray 406 500ml – Remodelační lak se střední fixací
315