Framesi FM Gloss Me Wax 314 80ml – Vosk pro opakované tvarování účesu

365 

Framesi FM Gloss Me Wax 314 80ml – Vosk pro opakované tvarování účesu od této značky Framesi , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Framesi FM Gloss Me Wax 314 80ml – Vosk pro opakované tvarování účesu právě nyní za bezkonkurenční cenu 365 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879494 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Gloss Me Wax 314 80ml – Vosk pro opakované tvarování účesu od kvalitního výrobce Framesi lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

S tímto jedinečným voskem GLOSS ME WAX vytvarujete vlasy do požadovaného stylingu a umožní vám i opakovanou modelaci účesu. Vlasy si zachovají objem, pružnost a lesk. podpora před vysoušením zakončení účesu možnost opakování stylingu prameny s objemem pružnost mírný lesk Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame vlhkuodolné pryskyřice ochranné rostlinné vosky Použití: Pro fixaci naneste malé množství do vlhkých vlasů a vyfoukejte přes kartáč. Pro vytvoření detailů naneste do suchých vlasů. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879494
  • Další vlastnosti: Objem 80 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Modelace.  . . . . . . . . .
Framesi FM Gloss Me Wax 314 80ml - Vosk pro opakované tvarování účesu
Framesi FM Gloss Me Wax 314 80ml – Vosk pro opakované tvarování účesu
365