Framesi FM Gloss Me Strongly Fibre Gum 416 80ml – Modelační vláknitá guma

365 

Framesi FM Gloss Me Strongly Fibre Gum 416 80ml – Modelační vláknitá guma od kvalitního výrobce Framesi . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Framesi FM Gloss Me Strongly Fibre Gum 416 80ml – Modelační vláknitá guma v akci za 365 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879517 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Gloss Me Strongly Fibre Gum 416 80ml – Modelační vláknitá guma od této přední společnosti Framesi je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

S modelační vláknitou gumou GLOSS ME STRONGLY FIBRE GUM docílíte dynamického stylingu se zachováním pohybu vlasů. Vlasy si zachovají svůj přirozený pohyb a lesk. dynamická modelace fixace a lesk udržuje strukturu účesu styl plný energie skvěle definované sekce zachování pohybu Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší ochrana před termickým a mechanickým stresem Použití: Ohřejte v prstech, naneste do suchých vlasů a vytvarujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879517
  • Další vlastnosti: Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. styling 80 ml. Kolekce For-Me Modelace.  . . . . . . . . .
Framesi FM Gloss Me Strongly Fibre Gum 416 80ml - Modelační vláknitá guma
Framesi FM Gloss Me Strongly Fibre Gum 416 80ml – Modelační vláknitá guma
365