Framesi FM Gloss Me Spray 124 150ml – Lesk ve spreji

463 

Framesi FM Gloss Me Spray 124 150ml – Lesk ve spreji zboží dodává Framesi lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Framesi FM Gloss Me Spray 124 150ml – Lesk ve spreji výhodně za 463 Kč.

Katalogové číslo: 8032505872792 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Gloss Me Spray 124 150ml – Lesk ve spreji od společnosti s dlouholetou tradicí Framesi je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Pomyslnou třešničku na dortu nasadí účesu lesk ve spreji GLOSS ME, který zajistí jeho závěrečné podtrhnutí a zdůraznění. Poskytne vlasům zářivý lesk, dokonalou vůni a zajistí antistatický efekt. Aktivní složky: výtažek z řasy Wakame filmogenní látky chránící proti znečištěnému ovzduší hydratační složky Použití: Sprej nastříkejte do suchých vlasů ze vzdálenosti cca 25 cm. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872792
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Finish.  . . . . . . . . .
Framesi FM Gloss Me Spray 124 150ml - Lesk ve spreji
Framesi FM Gloss Me Spray 124 150ml – Lesk ve spreji
463