Framesi FM Give Me Body Mousse 401 300ml – Strukturační objemová pěna

416 

Framesi FM Give Me Body Mousse 401 300ml – Strukturační objemová pěna od dodavatele se skvělou pověstí Framesi lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně online. Framesi FM Give Me Body Mousse 401 300ml – Strukturační objemová pěna právě teď za cenu 416 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879364 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Give Me Body Mousse 401 300ml – Strukturační objemová pěna od našeho předního výrobce Framesi je k dostání online za výhodnout cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Strukturační objemová pěna GIVE ME BODY MOUSSE je vhodná pro všechny typy vlasů a libovolný styling. Vlasům dodá objem a poskytuje jim lesk s dlouhotrvajícím efektem, chrání je před termickým i mechanickým stresem a má antistatický účinek. dlouhotrvající podpora všech typů vlasů antistatický efekt ochrana proti termickému a mechanickému stresu strukturované vlasy zvýšení objemu zářivost Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší, termickému a mechanickému stresu Použití: Naneste do vlhkých vlasů, pročešte hřebenem a vytvarujte do požadovaného účesu. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879364
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Vlny a Objem.  . . . . . . . . .
Framesi FM Give Me Body Mousse 401 300ml - Strukturační objemová pěna
Framesi FM Give Me Body Mousse 401 300ml – Strukturační objemová pěna
416