Framesi FM Detangle Me Spray 120 200ml – Sprej pro rozčesání před žehlením

335 

Framesi FM Detangle Me Spray 120 200ml – Sprej pro rozčesání před žehlením od dodavatele s dlouholetou historií Framesi – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Framesi FM Detangle Me Spray 120 200ml – Sprej pro rozčesání před žehlením ve výhodné slevě 335 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879586 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi FM Detangle Me Spray 120 200ml – Sprej pro rozčesání před žehlením od společnosti s výborným jménem Framesi – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Sprej pro rozčesání a před žehlením DETANGLE ME SPRAY usnadňuje styling všech typů vlasů. Vlasy budou zevnitř chráněné, lépe ovladatelné, hydratované, vyživené a lesklé. rozčesání a ovladatelnost dlouhých vlasů rozzáření hydratace a výživa snadnější styling ochrana vlasů zevnitř lesk Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame a Nori bohaté na bílkoviny a aminokyseliny hydratující výtažek ze stromu Tara filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší, termickému a mechanickému stresu Použití: Vlasy vysušte ručníkem, sprej nastříkejte rovnoměrně po délkách až ke konečkům a vytvarujte dle potřeby. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879586
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Rovné vlasy.  . . . . . . . . .
Framesi FM Detangle Me Spray 120 200ml - Sprej pro rozčesání před žehlením
Framesi FM Detangle Me Spray 120 200ml – Sprej pro rozčesání před žehlením
335