Framesi Barber Gen Volumizing Lotion 100ml – Objemový sprej

419 

Framesi Barber Gen Volumizing Lotion 100ml – Objemový sprej od této značky Framesi jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Framesi Barber Gen Volumizing Lotion 100ml – Objemový sprej právě nyní za skvělou cenu 419 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Volumizing Lotion 100ml – Objemový sprej od společnosti se zárukou kvality Framesi – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Jemným pánským vlasům, které trápí chybějící objem, jej spolehlivě poskytne sprej Volumizing Lotion z řady produktů Barber Gen. Vlasům navíc dodává sílu a vitalitu a usnadňuje jejich následný styling. Použití: Aplikujte na vlasy vysušené ručníkem, a to od kořínků až ke konečkům. Následně rozčešte a dotvarujte účes. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872396
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Volumizing Lotion 100ml - Objemový sprej
Framesi Barber Gen Volumizing Lotion 100ml – Objemový sprej
419