Framesi Barber Gen Rebalancing Shampoo 250ml – Obnovující šampon

419 

Framesi Barber Gen Rebalancing Shampoo 250ml – Obnovující šampon od společnosti se zárukou kvality Framesi lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Framesi Barber Gen Rebalancing Shampoo 250ml – Obnovující šampon k sehnání zrovna v akci za 419 Kč.

Katalogové číslo: 8032505872488 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Barber Gen Rebalancing Shampoo 250ml – Obnovující šampon od výrobce s mnohaletou tradicí Framesi , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

S mastící se pokožkou vlasů dokáže účinně bojovat obnovující šampon z pánské řady Barber Gen. Díky obsahu extraktů z červených hroznů a zázvoru zajistí osvěžující a stahující efekt. Výsledkem jsou měkké a příjemně ovladatelné vlasy. Použití: Naneste na mokré vlasy, jemnou masáží, která zároveň zajistí prokrvení pokožky, napěňte a potom důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872488
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Rebalancing Shampoo 250ml - Obnovující šampon
Framesi Barber Gen Rebalancing Shampoo 250ml – Obnovující šampon
419