Framesi Barber Gen Leave-in Spray 100ml – Bezoplachový kondicionér ve spreji

351 

Framesi Barber Gen Leave-in Spray 100ml – Bezoplachový kondicionér ve spreji od společnosti s dlouholetou tradicí Framesi je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Framesi Barber Gen Leave-in Spray 100ml – Bezoplachový kondicionér ve spreji v současnosti pořídíte za cenu 351 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Leave-in Spray 100ml – Bezoplachový kondicionér ve spreji značky Framesi – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Bezoplachový kondicionér v praktickém balení ve spreji poskytuje pánským vlasům správnou hydrataci, měkkost a lesk a usnadňuje jejich rozčesávání. Vlasy nijak nezatěžuje a nemastí. Vhodný pro všechny typy vlasů. Použití: Aplikujte na vlasy umyté šamponem a mírně vysušené ručníkem. Následně pročešte a dotvarujte účes. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 5451
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Leave-in Spray 100ml - Bezoplachový kondicionér ve spreji
Framesi Barber Gen Leave-in Spray 100ml – Bezoplachový kondicionér ve spreji
351