Framesi Barber Gen Ice Tonic 100ml – Ledové tonikum

325 

Framesi Barber Gen Ice Tonic 100ml – Ledové tonikum od této přední společnosti Framesi lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Framesi Barber Gen Ice Tonic 100ml – Ledové tonikum právě nyní za bezkonkurenční cenu 325 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Ice Tonic 100ml – Ledové tonikum od dodavatele s dlouholetou historií Framesi je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Se zarudnutou a podrážděnou pokožkou v důsledku holení si hravě poradí ledové tonikum z řady Barber Gen. Pokožku příjemně osvěží a ochladí, zároveň změkčuje vousy a usnadňuje tím další holení. Použití: Aplikujte po holení na obličej či pokožku hlavy. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872532
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Ice Tonic 100ml - Ledové tonikum
Framesi Barber Gen Ice Tonic 100ml – Ledové tonikum
325