Framesi Barber Gen Hair & Beard Natural Cleanser Shampoo 250ml – Šampon na vlasy a vousy

370 

Framesi Barber Gen Hair & Beard Natural Cleanser Shampoo 250ml – Šampon na vlasy a vousy od přední společnosti Framesi lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Framesi Barber Gen Hair & Beard Natural Cleanser Shampoo 250ml – Šampon na vlasy a vousy právě teď za cenu 370 Kč.

Katalogové číslo: 8032505872341 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Barber Gen Hair & Beard Natural Cleanser Shampoo 250ml – Šampon na vlasy a vousy od společnosti s předním postavením na trhu Framesi je k získání právě teď u nás za super cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Až 98% obsah přírodních látek zajistí potřebnou péči a šetrnost pro často myté vlasy a vousy, které po použití zůstávají správně hydratované, měkké a lesklé. Bonusem je příjemná, svěží vůně. Použití: Naneste na mokré vlasy a vousy, jemnou masáží napěňte a potom důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pokračujte další péčí balzámem Barber Gen Hair & Beard Natural Balm. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872341
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Hair & Beard Natural Cleanser Shampoo 250ml - Šampon na vlasy a vousy
Framesi Barber Gen Hair & Beard Natural Cleanser Shampoo 250ml – Šampon na vlasy a vousy
370