Framesi Barber Gen Glazing Wax 100ml – Glazura na pánské účesy

474 

Framesi Barber Gen Glazing Wax 100ml – Glazura na pánské účesy od společnosti s předním postavením na trhu Framesi je k dostání teď opravdu levně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Framesi Barber Gen Glazing Wax 100ml – Glazura na pánské účesy výhodně za cenu 474 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Glazing Wax 100ml – Glazura na pánské účesy od kvalitní společnosti Framesi . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Vosk na vlasy z pánské edice Barber Gen nabízí silnou fixaci s mokrým efektem, poskytuje vlasům lesk a zdravý vzhled, zvýrazňuje texturu účesu a zajistí jeho dlouhou výdrž. Použití: Vosk nechejte nejprve na prstech lehce rozehřát a následně aplikujte od kořínků ke konečkům do suchých vlasů. Pro dodání tvaru a objemu rozčesejte či upravte běžným způsobem. Rozčesáním se případně zbavíte přebytečného množství vosku. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 5454
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Glazing Wax 100ml - Glazura na pánské účesy
Framesi Barber Gen Glazing Wax 100ml – Glazura na pánské účesy
474