Framesi Barber Gen Fortifying Lotion 100ml – Posilující sprej

490 

Framesi Barber Gen Fortifying Lotion 100ml – Posilující sprej od skvělého a známého výrobce Framesi . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte bezpečně online. Framesi Barber Gen Fortifying Lotion 100ml – Posilující sprej momentálně v akci za 490 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Fortifying Lotion 100ml – Posilující sprej od společnosti Framesi lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Chybějící sílu jemným vlasům, regeneraci a zpevnění kořínků zajistí posilující sprej z pánské řady Barber Gen. Vhodný pro každodenní použití, aplikace je možná do mokrých i suchých vlasů. Výsledkem jsou pevnější vlasy, se kterými se následně lépe pracuje. Použití: Péči zahajte běžným způsobem vlasovým šamponem Fortifying. Sprej je možno nastříkat na mokré, lehce ručníkem vysušené vlasy ještě ve sprše. Teplo napomáhá lepšímu vstřebání účinných látek do vlasové pokožky. Případně použijte i do vlhkých či suchých vlasů. Vlasovou pokožku jemně masírujte, vlasy upravte požadovaným způsobem, či použijte další stylingový produkt. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872501
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Fortifying Lotion 100ml - Posilující sprej
Framesi Barber Gen Fortifying Lotion 100ml – Posilující sprej
490