Framesi Barber Gen Detox Shampoo 250ml – Detoxikační šampon

419 

Framesi Barber Gen Detox Shampoo 250ml – Detoxikační šampon od přední společnosti Framesi je momentálně ve výhodné akci. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Framesi Barber Gen Detox Shampoo 250ml – Detoxikační šampon k sehnání zrovna v akci za 419 Kč.

Katalogové číslo: 8032505872464 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Barber Gen Detox Shampoo 250ml – Detoxikační šampon od značky s dlouholetou historií Framesi . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Šetrný detoxikační šampon, který účinně napomáhá hloubkovému čištění vlasové pokožky a zabraňuje tvorbě lupů. Nenabourává ochrannou hydrolipidickou bariéru. Součástí jsou extrakty z organických citronů či pomerančů. Vlasová pokožka zůstává skutečně čistá. Vhodný i pro citlivou pokožku hlavy. Použití: Naneste na mokré vlasy, jemnou masáží napěňte a potom důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872464
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Detox Shampoo 250ml - Detoxikační šampon
Framesi Barber Gen Detox Shampoo 250ml – Detoxikační šampon
419