Framesi Barber Gen Beard Oil 100ml – Olej na vousy

710 

Framesi Barber Gen Beard Oil 100ml – Olej na vousy od značky Framesi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Framesi Barber Gen Beard Oil 100ml – Olej na vousy na našich stránkách za 710 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Beard Oil 100ml – Olej na vousy od výrobce se skvělou pověstí Framesi je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Olej z pánské řady Barber Gen napomáhá v péči o kratší vousy či plnovous. Zajistí snadné rozčesání vousů, jejich uhlazení a omezí krepatění. Vousy po použití zůstávají hydratované, jemné, zdravé, lesklé a příjemně provoněné. Použití: Na prsty naneste pár kapek oleje a rovnoměrně vetřete do vousů. Ty musí být před použitím dokonale suché. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505872402
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Beard Oil 100ml - Olej na vousy
Framesi Barber Gen Beard Oil 100ml – Olej na vousy
710