Framesi Barber Gen Beard Dry Cleanser 100ml – Bezoplachový čistící gel na vousy

365 

Framesi Barber Gen Beard Dry Cleanser 100ml – Bezoplachový čistící gel na vousy od kvalitní značky Framesi je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Framesi Barber Gen Beard Dry Cleanser 100ml – Bezoplachový čistící gel na vousy aktuálně výhodně za 365 Kč.

Popis

Framesi Barber Gen Beard Dry Cleanser 100ml – Bezoplachový čistící gel na vousy od kvalitního výrobce Framesi – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Bezoplachový gel na vousy, bohatý na esenciální oleje z citronu, máty a tea tree, slouží k jejich okamžitému čištění, osvěžení a provonění. Obsahuje také výtažek z cypřiše, který se postará hloubkovou hydrataci a příjemné změkčení. Je vhodný pro rychlé použití například na cestách, či pro kuřáky. Použití: Dle potřeby vmasírujte malé množství gelu do vousů, neoplachujte. Pánská řada Barber Gen Péče mužů o sebe samé je v dnešní době již běžným standardem. A proto se Framesi, na základě poptávky zákazníků z největší italské sítě Barber shopů Machete, rozhodla rozšířit portfolio produktů o sérii Barber Gen – prvotřídní pánské přípravky pro domácí užití. FRAMESI Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 6092
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Řada Framesi Barber Gen.  . . . . . . . . .
Framesi Barber Gen Beard Dry Cleanser 100ml - Bezoplachový čistící gel na vousy
Framesi Barber Gen Beard Dry Cleanser 100ml – Bezoplachový čistící gel na vousy
365