Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Combination Skin

7490 

Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Combination Skin od spolehlivého výrobce Foreo , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Combination Skin – nyní získáte od 7490 Kč.

Popis

Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Combination Skin od kvalitní značky Foreo lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

PRÉMIOVÉ HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ A ZPEVNĚNÍ 2 v 1 S T-SONIC™ PULZACÍ LUNA™ 4 je pokročilý hloubkový čisticí a zpevňující přístroj 2 v 1, ikonický a nezbytný začátek každé správné každodenní péče o pleť. Měkký, ultrahygienický silikon přizpůsobený typu pokožky se kombinuje s 16 nastavitelnými intenzitami pulzací T-Sonic™, které nabízejí výběr z režimů jemného, pravidelného a hlubokého čištění. Odstraňte nečistoty, mastnotu a přebytečný kožní maz za pouhou 1 minutu a pokračujte s výběrem řady sofistikovaných nízkofrekvenčních zpevňujících masážních postupů pro svěží, hladkou a mladistvě vypadající pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350120791276
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní, Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Sensitive Skin
Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Combination Skin
7490