Foreo ESPADA Kosmetický přístroj pro zmírnění projevů akné Magenta

3292 

Foreo ESPADA Kosmetický přístroj pro zmírnění projevů akné Magenta od přední společnosti Foreo je u nás za výhodnou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Foreo ESPADA Kosmetický přístroj pro zmírnění projevů akné Magenta momentálně k dispozici za 3292 Kč.

Katalogové číslo: 7350092130288 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Foreo ESPADA Kosmetický přístroj pro zmírnění projevů akné Magenta od tohoto předního výrobce Foreo je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Seznamte se s průkopníkem v boji proti akné. Švédská společnost FOREO vyvinula laserové pero pro domácí ošetření problematické pleti. Využívá duální sílu T-Sonic pulzů s výkonnou technologií modrého LED světla a poskytuje tak bezkonkurenční výsledky. Inteligentní zařízení využívá modré světlo, které proniká hluboko pod povrchovou vrstvu pokožky. Je klinicky prokázáno, že eliminuje bakterie způsobující akné přímo u zdroje. Pero nezpůsobuje žádnou bolest či nepohodlí. Cílená světelná aplikace zajišťuje chirurgickou přesnost. Měkký silikon je dostatečně jemný i pro nejcitlivější pokožku infikovanou akné a zabraňuje šíření bakterií z místa na místo.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092130288
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo ESPADA Kosmetický přístroj pro zmírnění projevů akné Magenta
Foreo ESPADA Kosmetický přístroj pro zmírnění projevů akné Magenta
3292