Fantasy line Magnet pro zdobení nehtů – efekt šipky

49 

Fantasy line Magnet pro zdobení nehtů – efekt šipky s pečetí kvality od Ráj nehtů Fantasy line lze pořídit u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Fantasy line Magnet pro zdobení nehtů – efekt šipky momentálně v akci za 49 Kč.

Katalogové číslo: 153624 Kategorie: , Štítek:

Popis

Fantasy line Magnet pro zdobení nehtů – efekt šipky od našeho předního výrobce Ráj nehtů Fantasy line . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Magnet pro zdobení nehtů – efekt šipky

Magnet pro vytvoření efektu společně s magnetickými gely či gel laky. Vytváří efekt šipek, který se mění dle úhlu světla a pohledu. Nehty rozzáří a vytváří jedinečné přechody barev. Pro opakované použití.

Délka: 6 cm

Použití:
  1. Důkladně protřepejte lahvičku magnetického gel laku nebo promíchejte magnetický gel a naneste tenkou vrstvu na přírodní nehet či tip a vytvrďte v UV lampě.
  2. Naneste další tenkou vrstvu magnetického gel laku / gelu a přiložte magnet 2-3 mm od nehtové ploténky po dobu 5-10 sekund. Výsledný efekt vytvrďte v UV lampě.
  3. Použijte vrchní gel lak či gel pro delší trvanlivost vzoru a pro vysoký lesk.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů Fantasy line
  • EAN: 153624
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Fantasy line Magnet pro zdobení nehtů - efekt šipky
Fantasy line Magnet pro zdobení nehtů – efekt šipky
49