Fantasy line Magnet pro Cat Eye efekt Double – oboustranný

59 

Fantasy line Magnet pro Cat Eye efekt Double – oboustranný od výrobce Ráj nehtů Fantasy line je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Fantasy line Magnet pro Cat Eye efekt Double – oboustranný – nyní zakoupíte od 59 Kč.

Katalogové číslo: 153630 Kategorie: , Štítek:

Popis

Fantasy line Magnet pro Cat Eye efekt Double – oboustranný od výrobce s mnohaletou tradicí Ráj nehtů Fantasy line je u nás k dispozici opravdu výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Magnet pro Cat Eye efekt Double- oboustranný

Magnet pro vytvoření speciálního “Cat Eye” efektu společně s magnetickými gely či gel laky. Vytváří efekt kočičího oka, který se mění dle úhlu světla a pohledu. Nehty rozzáří a vytváří jedinečné přechody barev. Dvě strany – větší obdélníková a malá kulatá. Pro opakované použití.

Použití:
 
  1. Důkladně protřepejte lahvičku magnetického gel laku nebo promíchejte magnetický gel a naneste tenkou vrstvu na přírodní nehet či tip a vytvrďte v UV lampě.
  2. Naneste další tenkou vrstvu magnetického gel laku / gelu a přiložte magnet 2-3 mm od nehtové ploténky po dobu 5-10 sekund. Výsledný efekt vytvrďte v UV lampě.
  3. Použijte vrchní gel lak či gel pro delší trvanlivost vzoru a pro vysoký lesk.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů Fantasy line
  • EAN: 153630
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Fantasy line Magnet pro Cat Eye efekt Double - oboustranný
Fantasy line Magnet pro Cat Eye efekt Double – oboustranný
59