Etat Libre D´Orange Putain Des Palaces – EDP 100 ml

2253 

Etat Libre D´Orange Putain Des Palaces – EDP 100 ml od známého výrobce Etat Libre D´Orange je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Etat Libre D´Orange Putain Des Palaces – EDP 100 ml – cena 2253 Kč.

Katalogové číslo: 3760168590245 Kategorie: , Štítek:

Popis

Etat Libre D´Orange Putain Des Palaces – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Etat Libre D´Orange je právě teď u nás za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Odvážná, smyslná, rozpustilá a romantická žena nepohrdne květinovou parfémovou vodou Etat Libre d`Orange Putain Des Palaces, která co nejpřesněji vyjádří její náladu. Nejzvučnější a nejjasnější tóny růže a hřejivé fialky jsou prezentovány v hlavě. Srdce voní konvalinkou, mandarinkou a kůží. Kořeněný hořký zázvor, prášek a jemné náznaky ambry se odhalují v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

 

Informace o produktu

  • Značka: Etat Libre D´Orange
  • EAN: 3760168590245
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, zázvor, pudrové tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”konvalinka, mandarinka, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Etat Libre D´Orange Putain Des Palaces - EDP 100 ml
Etat Libre D´Orange Putain Des Palaces – EDP 100 ml
2253