Ellen Wille Power Pieces příčes Wodka

1790 

Ellen Wille Power Pieces příčes Wodka od našeho známého výrobce Ellen Wille – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Ellen Wille Power Pieces příčes Wodka – zboží máme ted u nás za 1790 Kč.

Katalogové číslo: 4048924617443 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Wodka od značky s dobrým jménem Ellen Wille lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Délka příčesu 60 cm. Příčes má látkové podšití 8 x 5 cm, na které jsou do trojúhelníku upevněny tři 3,5cm x 1.7cm velké cvakačky. Je to hladký, dlouhý příčes. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd .olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 4048924617443
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Wodka
Ellen Wille Power Pieces příčes Wodka
1790