Ellen Wille Power Pieces příčes Tonic

1290 

Ellen Wille Power Pieces příčes Tonic od známého výrobce Ellen Wille , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Ellen Wille Power Pieces příčes Tonic – produkt momentálně prodáváme za 1290 Kč.

Katalogové číslo: 849 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Tonic od našeho výrobce Ellen Wille lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Délka příčesu 30 cm. Přechod mezi vaším culíkem a příčesem je velmi taktně skryt pramenem vlasů, které se obtočí kolem spoje. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd. olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 849
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Tonic
Ellen Wille Power Pieces příčes Tonic
1290