Ellen Wille Power Pieces příčes Spumante

1390 

Ellen Wille Power Pieces příčes Spumante od společnosti s dlouholetou tradicí Ellen Wille je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Ellen Wille Power Pieces příčes Spumante – nyní pořídíte od 1390 Kč.

Katalogové číslo: 846 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Spumante od tohoto výrobce Ellen Wille je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Příčes je kaskádovitě sestříhaný, je možnost dvojího využití. Při normálním nasazení je vlas ohonu stejně dlouhý, tj. klasická varianta. Při otočení a připevnění “vzhůru nohama” získáte další variantu tohoto modelu, kaskádovitě sestříhaný střih. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd. olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 846
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Spumante
Ellen Wille Power Pieces příčes Spumante
1390