Ellen Wille Power Pieces příčes Sangria

1890 

Ellen Wille Power Pieces příčes Sangria od kvalitního výrobce Ellen Wille , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Ellen Wille Power Pieces příčes Sangria – zboží máme ted u nás za 1890 Kč.

Katalogové číslo: 839 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Sangria od skvělé a známé značky Ellen Wille je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Délka 60 cm. Příčes se upevňuje na skřipec. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd. olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 839
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Sangria
Ellen Wille Power Pieces příčes Sangria
1890