Ellen Wille Power Pieces příčes Grog

620 

Ellen Wille Power Pieces příčes Grog od výrobce s dobrým jménem Ellen Wille je k dostání teď opravdu levně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Ellen Wille Power Pieces příčes Grog za bezkonkureční cenu 620 Kč.

Katalogové číslo: 827 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Grog s pečetí kvality od Ellen Wille , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Vlasy sepněte do ohonu a gumičku Grog kolem ohonu omotejte, nebo vlasy sepňete skřipcem a gumičku omotejte kolem skřipce. Skvěle drží, velmi snadná a rychlá aplikace. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd .olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 827
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Grog
Ellen Wille Power Pieces příčes Grog
620