Ellen Wille Power Pieces příčes Colada poloparuka

3290 

Ellen Wille Power Pieces příčes Colada poloparuka od výrobce se skvělou pověstí Ellen Wille je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Ellen Wille Power Pieces příčes Colada poloparuka výhodně ted u nás za 3290 Kč.

Katalogové číslo: 823 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Colada poloparuka od tohoto skvělého výrobce Ellen Wille , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Poloparuka 40 – 60 cm. Vlasy jsou našité na pružné čelence, takže pouze nasadíte a vytáhnete vlastní ofinku. Tento model lze použít i při alopecii bez ofinky. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd .olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 823
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Colada poloparuka
Ellen Wille Power Pieces příčes Colada poloparuka
3290