Ellen Wille Power Pieces příčes Aqua

1390 

Ellen Wille Power Pieces příčes Aqua od dodavatele s dlouholetou historií Ellen Wille , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Ellen Wille Power Pieces příčes Aqua výhodně za cenu 1390 Kč.

Katalogové číslo: 816 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ellen Wille Power Pieces příčes Aqua od spolehlivého výrobce Ellen Wille , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Délka příčesu je 45 cm. Přechod mezi vaším culíkem a příčesem je velmi taktně skryt pramenem vlasů, které se obtočí kolem spoje a zajistí cvakačkami. Doporučujeme přiobjednat i speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno, která neobsahuje alkohol, který umělé vlákno vysušuje a ničí. Speciální přípravky obsahují kaučuk, který je potřebný k ošetření umělého vlasu. K ošetření tohoto modelu doporučujeme: SHAMPOO, BALSAM a CONDITIONER, který má 2 funkce: vytváří ochranný film na vlákně a působí proti vyšisování barvy sluníčkem je potřeba tímto přípravkem model po každém nošení pěčlivě prostříkat, usnadňuje rozčesávání; ruší elektrostatický náboj Po každém mytí je potřeba napustit konce vláken každého delšího modelu, který se tře o límec, záda, sedačku v autě atd .olejíčkem HAIR-TIP-LIQUID, který značně zvyšuje rezistenci proti otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 816
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ellen Wille Power Pieces příčes Aqua
Ellen Wille Power Pieces příčes Aqua
1390