Ellen Wille Hairpower Gloss Spray 200ml

460 

Ellen Wille Hairpower Gloss Spray 200ml od známého předního výrobce Ellen Wille je u nás za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Ellen Wille Hairpower Gloss Spray 200ml momentálně k dispozici za 460 Kč.

Katalogové číslo: 4048924004823 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ellen Wille Hairpower Gloss Spray 200ml od značky se skvělou pověstí Ellen Wille je k dostání výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

Tímto přípravkem lze model regenerovat a oživit. Doporučuje se zvláště na modely, které používáním ztratily svůj přirozený lesk. Při ošetřování výrobků z umělého vlákna platí pravidlo “NIC, CO JE URČENO NA ŽIVÝ VLAS SE NEPOUŽÍVÁ NA UMĚLÉ VLÁKNO A NAOPAK”. Péče o model: Dvě lžíce SHAMPOO rozmíchejte v jednom litru vlažné vody. Do připravené lázně vložte na pět minut Váš model. V žádném případě model netřete a neždímejte! Po pěti minutách model opláchněte vlažnou vodou. Ve vlažné vodě rozmíchejte 1 – 2 lžíce přípravku BALSAM a model vložte do roztoku nejméně na deset minut. Neoplachujte! Šetrným mačkáním lehce vysušte v ručníku a za zadní část pověste na šňůru a upevněte dvěma kolíčky. Není vhodné sušení na polystyrenové hlavě, protože doba schnutí se prodlužuje a vlas se nenačechrá. Nechte volně uschnout, vyvarujte se vysokých teplot, v žádném případě NEFENUJTE,NEKULMUJTE a mokrý model NEPROČESÁVEJTE ! Pozor na páru z trouby a z hrnců při vaření! Již suché vlasy nastříkejte CONDITIONEREM, který obsahuje ochranný UV faktor působící proti lámavosti. Conditioner prodlužuje životnost modelu, zabraňuje elektrizování vlasů a dodává jim přirozený lesk. Pro zpevnění účesu a přirozený lesk lze použít pouze speciální lak na paruky HAIRSPRAY. Vyvarujte se nešetrného zacházení s modelem (tj. časté kartáčování, tření o límec kabátů nebo o opěrné plochy). Paruky odkládejte na polystyrenové hlavy a příčesy odkládejte tak, aby byly ve svislé poloze. K regeneraci a vrácení přirozeného lesku starších a déle nošených paruk slouží regenerační GLANZSPRAY, který se nastříká po umytí na suché vlasy. HAIR-TIP-LIQUID je olej, který je určen na ochranu vlasových špiček. Pár kapek rozetřete v dlaních a zapracujte do konců účesu. Olej vlákno obalí, to je pak hladší a necuchá se tak rychle, zmenšuje se otěr.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ellen Wille
  • EAN: 4048924004823
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml.  . . . . . . . . .
Ellen Wille Hairpower Gloss Spray 200ml
Ellen Wille Hairpower Gloss Spray 200ml
460