Dr. Lancer Pleťový peeling pro normální až smíšenou pleť (The Method: Polish) 120 ml

2299 

Dr. Lancer Pleťový peeling pro normální až smíšenou pleť (The Method: Polish) 120 ml od předního výrobce Dr. Lancer lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Dr. Lancer Pleťový peeling pro normální až smíšenou pleť (The Method: Polish) 120 ml – nyní zakoupíte od 2299 Kč.

Popis

Dr. Lancer Pleťový peeling pro normální až smíšenou pleť (The Method: Polish) 120 ml od známého dodavatele Dr. Lancer lze pořídit u nás za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Exfoliace je jádrem filozofie péče o pleť Dr. Lancera. Slouží dvojímu účelu: urychlení buněčné obnovy, která je klíčem ke zdravé a mladistvě vypadající pleti a také ideálně prvním krokem v pleťové rutině, díky kterému následná péče o pleť a účinné látky z produktů proniknou do pleti hlouběji a fungují efektivněji. Tento exfoliant obsahuje jemné krystaly oxidu hořečnatého, dýně a granátového jablka, které šetrně a účinně odstraňují povrchové nečistoty, suché a odumřelé šupinky pleti. Pleť je na dotek jemná, zářivá a zregenerovaná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dr. Lancer
  • EAN: 819174013118
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Peelingy, scruby”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika, Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Dr. Lancer Pleťový peeling pro normální až smíšenou pleť (The Method: Polish) 120 ml
Dr. Lancer Pleťový peeling pro normální až smíšenou pleť (The Method: Polish) 120 ml
2299