Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT 150 ml

2961 

Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT 150 ml od této spolehlivé značky Dior je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT 150 ml za výhodnou cenu 2961 Kč.

Katalogové číslo: 3348901561365 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT 150 ml od společnosti s předním postavením na trhu Dior je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Toaletní voda Miss Dior Rose N’Roses od značky Dior je květinová vůně, kterou si zamilujete! Tato svěží a zářivá toaletní voda v sobě ukrývá světlé a energické tóny růží. Množství růžových tónů je obohaceno bergamotem a dalším citrusovým ovocem na bázi bílého pižma. Na trh byla uvedena v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901561365
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pelargonie (geranium), italská mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”damašská růže, francouzská růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Dior Miss Dior Rose N`Roses - EDT 100 ml
Dior Miss Dior Rose N`Roses – EDT 150 ml
2961