Dior J´adore – EDP TESTER 100 ml

2464 

Dior J´adore – EDP TESTER 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Dior je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Dior J´adore – EDP TESTER 100 ml nyní za 2464 Kč.

Katalogové číslo: 3348901211871 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior J´adore – EDP TESTER 100 ml od značky s dobrým jménem Dior je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Extrémně ženská, průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Ženy jí podlehly! Řekly J´adore a zamilovaly se. Objevily nové dimenze svých emocí. Potěšení ještě smyslnější, ještě osobnější, tajné chvilky s vůní – v srdci i na těle. Ženskost vyhrála.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901211871
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, amarantové dřevo, břečťan”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, švestka, ostružina”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, africká orchidej, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Dior J´adore - EDP TESTER 100 ml
Dior J´adore – EDP TESTER 100 ml
2464