Dior Diorella – EDT 100 ml

2518 

Dior Diorella – EDT 100 ml od kvalitní společnosti Dior je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Dior Diorella – EDT 100 ml – nyní pořídíte za super cenu 2518 Kč.

Katalogové číslo: 3348900012455 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Diorella – EDT 100 ml zboží dodává Dior . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Christian Dior vytvořil vůni Diorella jako klasickou citrusovou vůni pro ženy. Není tak známá jako některé parfémy od Christiana Diora, ale zaujme vás. Všechny složky vůně společně vytváří velmi jemnou, uklidňující a nestárnoucí parfémovou kompozici pro milovnice jemných, lehce sladkých vůní. Vůně byla uvedena na trh v roce 1972.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dior
  • EAN: 3348900012455
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sicilský citron, bazalka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”broskev, zimolez”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Dior Diorella - EDT 100 ml
Dior Diorella – EDT 100 ml
2518